Szanowni Państwo,
 
mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa w imieniu własnym oraz współorganizatorów konferencji na – po raz pierwszy organizowany w Krakowie – Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych.

Z uwagi na wieloaspektową problematykę oraz chęć poprawy sytuacji w zakresie terapii i jakości życia osób z chorobami rzadkimi, podjęliśmy decyzję, że konferencja ta zostanie poświęcona właśnie tym chorobom i odbędzie się w przeddzień Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego, tj. 7 maja 2014 r.

Organizując tę konferencję we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym w obszarze polskiej platformy medycznej POLCRIN, Fundacją Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę ”Matio” oraz Małopolskim Ośrodkiem Medycyny Translacyjnej UJ CM, pragniemy zaprosić do udziału  wszystkich zainteresowanych zagadnieniami badań klinicznych w chorobach rzadkich.

Żywimy głęboką nadzieję, że dzięki zaproszonym Gościom – wybitnym specjalistom z kraju i zagranicy – konferencja spełni Państwa oczekiwania i przybliży problematykę chorób rzadkich.


Serdecznie zapraszam,
Prof. dr hab. med. Tomasz Grodzicki
Dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM


 

PATRONAT HONOROWY

Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego
ds. Collegium Medicum
Prof. dr hab. Piotra Laidlera

oraz

Dziekana Wydziału Lekarskiego UJ CM
Prof. dr hab. med. Tomasza Grodzickiego

PATRONATY

PATRONI MEDIALNI

KONFERENCJA
SPONSOROWANA PRZEZ

PP/Cookies